FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Metody wysyłki

Najszybsza i najbezpieczniejsza forma wysyłki naszych produktów to paczkomat InPost oraz kurier DHL. Prawie 100 % naszych paczek wysłanych za pośrednictwem tych metod dostarczanych jest w 24h od wysłania. A to oznacza, że zamówienie złożone do godziny 11:00 trafi do Ciebie w następny dzień roboczy.

Bardzo nam jednak zależy na Twojej wygodzie, dlatego stajemy na rzęsach, aby zamówienia, które dotrą do nas nawet do godziny 15:00 były u Ciebie już kolejnego dnia roboczego. To jednak nie zawsze się udaje.

Paczkomaty to sieć nowoczesnych urządzeń, przypominających duże, połączone ze sobą skrzynki na listy, w których możesz odebrać swoją paczkę w najdogodniejszym dla Ciebie terminie. Działają 24 godziny na dobę, przez cały rok! Ilość paczkomatów nieprzerwanie rośnie a ich obsługa jest co raz bezpieczniejsza i wygodniejsza. Twoja paczka czeka na odbiór w paczkomacie przez 48 h.

Lista aktywnych Paczkomatów jest na bieżąco aktualizowana na naszej stronie przez system Inpost. Jeśli któryś z Paczkomatów jest niedostępny oznacza to, że w tym momencie może być przepełniony lub wystąpiła w nim awaria. Należy wybrać inny w najdogodniejszej dla siebie lokalizacji.

Service Pointy to dogodnie zlokalizowane punkty partnerskie DHL, takie jak sklep spożywczy lub stacja benzynowa, w których możesz odebrać Twoją paczkę w dogodnym dla siebie momencie. Nie musisz się spieszyć z odbiorem – masz na to aż 7 dni. Pamiętaj tylko o tym, aby zabrać ze sobą dowód osobisty, aby potwierdzić swoją tożsamość przy odbiorze.

Z wielką przyjemnością! Wysyłamy zamówienia do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Takie zamówienia możesz składać przez kongreskawy.pl

Płatności

Płatności internetowe księgowane są niemalże natychmiastowo. Przelew tradycyjny może oczekiwać na zaksięgowanie na koncie 2-3 dni robocze.

Nie, wszystkie metody są bezprowizyjne.

Wysyłka i zwroty

Towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu dokonania zakupu.

Jeżeli omyłkowo otrzymałeś zły produkt to zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 537155655,  drogą mailową info@kongreskawy.pl lub poprzez Messenger na profilu naszej strony https://www.facebook.com/kongreskawy

Kontakt

Wciąż masz wątpliwości?