O nas

“Marzy nam się sklep z kawą i herbatą, który będzie miał wpływ na środowisko w którym żyjemy oraz społeczność, która zbierze się w jednym miejscu by nam w tym pomagać.”

Zespół

Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, do tego co robią. I przede wszystkim uwielbiają kawę ponad wszystko.

Sławek i Jakub Mokrzycki
Konrad Skrzat

Nasza misja

Kongres kawy to miejsce, gdzie dobry smak, wspaniały aromat i pasja są ze sobą na Ty. Miejsce to tworzą ludzie zafascynowani nowymi doznaniami, otwarci na nowe smaki oraz doceniający aromat świeżo palonej kawy. 

Ogromnie ważne dla nas jest to, aby pomóc Ci w wyborze najlepszej kawy, dopasowanej do Twoich preferencji smakowych. Nawet jeśli nie wiesz, jaki rodzaj kawy wybrać to chętnie służymy radą. Lubimy rozmawiać z innymi smakoszami kawy, bo często wtedy pasja spotyka bratnią duszę. 

Natura inspiruje nas najbardziej. Śledź nas na bieżąco a sam zobaczysz jak jak ją wspieramy i jak Ty przyczyniasz się do jej wsparcia. 

Głównym naszym celem jest to, aby dzielić się tym, co mamy najlepsze. Nawet jeśli nie jesteś wyrafinowanym smakoszem, a chcesz się napić dobrej kawy to jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Razem podjęliśmy się tak trudnego zadania jak spełnienie oczekiwań Naszych klientów. Natomiast Nasz zespół się uzupełnia, dzięki czemu masz gwarancję zaangażowania i włożenia serca na każdym etapie zamówienia. 

Ekspresowe dostarczenie zamówienia jest dla nas tak samo ważne jak wypicie porannej kawy. Chcemy się dzielić tym, co mamy najlepsze, a obsługa jest na tak wysokim poziomie na jakim sami byśmy chcieli być obsługiwani. Sami lubimy dostawać prezenty, a jeszcze bardziej lubimy je dawać. I stąd częste niespodzianki, które przygotowuje Nasz sklep z kawą dla Naszych klientów.

Super profesjonalne podejście do Twojego zamówienia zaczyna się jeszcze na plantacji, a kończy wraz z dostarczeniem go do Twojego domu lub biura. Wybieramy tylko sprawdzone plantacje, gdzie mamy pewność najlepszej jakości ziaren. Natomiast palarnie, z którymi współpracujemy są przez nas odwiedzane osobiście.

Kwintesencją dobrej kawy są dobrze dobrane ziarna kawy. Smak i świeżość to dwa słowa które wzajemnie się definiują w przypadku kawy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby kawa nawet z najdalszych zakątków świata była jak najświeższa. 

Asortyment to nie tylko kawa. Każdy rodzaj ziaren inaczej smakuje i lubi inne traktowanie. Dlatego macie wybór w kwestii parzenia oraz przechowywania Waszego ulubionego produktu. Znajdziecie u nas takie produkty jak kawa palona, kawa ziarnista, kawa rozpuszczalna, kawa mielona. 

Właśnie dlatego jesteśmy tutaj. Zaufaj nam i pozwól, że wywiążemy się ze stawianej obietnicy. Nie ma nic cenniejszego niż poczucie dobrze wykonanego zadania. Jesteśmy gotowi, żeby podzielić się z Tobą tym, co mamy najlepsze.

Rozwijamy się dla Ciebie

Nieustannie przeszukujemy najlepsze miejsca w Polsce i na świecie w celu znalezienia najsmaczniejszych kaw.

0

odwiedzonych miejsc